Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | NB7VQ14MMNHTBG |
| LIXINC Part # | NB7VQ14MMNHTBG |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokbuffers, stuurprogramma's |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | NB7VQ14MMNHTBG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | NB7VQ14MMNHTBG |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokbuffers, stuurprogramma's |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | GigaComm™ |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:4 |
| differentieel - ingang:uitgang: | Yes/Yes |
| invoer: | CML, LVDS, LVPECL |
| uitgang: | CML |
| frequentie - max: | 8.5 GHz |
| spanning - voeding: | 1.71V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 16-QFN (3x3) |
| CDCLVP111RHBR | IC CLK BUFFER 1:10 3.5GHZ 32QFN | 6203 Meer over bestellen |
|
| LMK00804BPWR | LOW SKEW MULTIPLEXED FANOUT BUFF | 4178 Meer over bestellen |
|
| ZL40293LDF1 | DB2000Q BUFFER WITH ULTRA LOW JI | 2744 Meer over bestellen |
|
| CY7B9945V-2AC | PLL BASED CLOCK DRIVER | 2343 Meer over bestellen |
|
| 8SLVS1118NLGI | FANOUT BUFFER | 1252378 Meer over bestellen |
|
| LTC6957IMS-3#PBF | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP | 940 Meer over bestellen |
|
| HMC720LP3E | IC CLOCK BUFFER 1:2 16SMT | 1028 Meer over bestellen |
|
| SY100EP111UTG-TX | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32TQFP | 898 Meer over bestellen |
|
| PI6C10804WEX | IC CLK BUFFER 1:4 180MHZ 8SOIC | 15124 Meer over bestellen |
|
| PI49FCT32803QE | IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16QSOP | 177168 Meer over bestellen |
|
| MC100EP210SMNR4G | LOW SKEW CLOCK DRIVER, 100E SERI | 17166 Meer over bestellen |
|
| 542MLFT | IC CLK BUFFER 1:2 156MHZ 8SOIC | 4076 Meer over bestellen |
|
| 85314BMI-01LFT | IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20SOIC | 845 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10813 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.35000 | $10.35 |
| 100 | $7.83200 | $783.2 |
| 300 | $7.48000 | $2244 |
| 500 | $6.82000 | $3410 |
| 1000 | $5.94000 | $5940 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.