Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SI5330M-A00231-GM |
| LIXINC Part # | SI5330M-A00231-GM |
| Fabrikant | Silicon Labs |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokbuffers, stuurprogramma's |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 1:4 250MHZ 24QFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SI5330M-A00231-GM PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SI5330M-A00231-GM |
| Merk: | Silicon Labs |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokbuffers, stuurprogramma's |
| Fabrikant: | Silicon Labs |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:4 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/Yes |
| invoer: | CMOS, HSTL, LVTTL, SSTL |
| uitgang: | HCSL |
| frequentie - max: | 250 MHz |
| spanning - voeding: | 1.71V ~ 3.63V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 24-QFN (4x4) |
| 49FCT3805BSOG8 | IC CLOCK BUFFER 1:5 20SOIC | 904 Meer over bestellen |
|
| IDT74FCT810CTQG8 | IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP | 874 Meer over bestellen |
|
| PI49FCT3807HE | IC CLK BUFFER 1:10 50MHZ 20SSOP | 953 Meer over bestellen |
|
| ICS551MT | IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC | 894 Meer over bestellen |
|
| 8532AKI-31LFT | IC FANOUT BUFF LVPECL 16VFQFN | 856 Meer over bestellen |
|
| ICS2304NZG-1T | IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP | 858 Meer over bestellen |
|
| PL130-09QI | IC CLK BUFFER 1:1 1MHZ 33QFN | 833 Meer over bestellen |
|
| 95V157AG | IC CLK BUF 1:10 233MHZ 48TSSOP | 966 Meer over bestellen |
|
| MPC9448ACR2 | IC CLK BUFFER 1:12 350MHZ 32TQFP | 835 Meer over bestellen |
|
| PL130-58SC | IC CLK BUFFER 1:1 266MHZ 8SOIC | 863 Meer over bestellen |
|
| 5T93GL16NLGI | IC CLK BUF 2:16 650MHZ 52VFQFPN | 909 Meer over bestellen |
|
| SY89832UMI-TR | IC CLK BUFFER 1:4 2.5GHZ 16MLF | 961 Meer over bestellen |
|
| IDT49FCT3805DQI | IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20QSOP | 905 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10907 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.