Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADF4106BCPZ |
| LIXINC Part # | ADF4106BCPZ |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20LFCSP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADF4106BCPZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADF4106BCPZ |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| mv: | Yes |
| invoer: | CMOS, TTL |
| uitgang: | Clock |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 2:1 |
| differentieel - ingang:uitgang: | Yes/No |
| frequentie - max: | 6GHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 2.7V ~ 3.3V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| apparaatpakket leverancier: | 20-LFCSP-WQ (4x4) |
| CY7B994V-2BBXIT | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 1870 Meer over bestellen |
|
| CY7B9950AXI | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 956 Meer over bestellen |
|
| LMX2531LQE1515E/NOPB | IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36WQFN | 959 Meer over bestellen |
|
| CY22800KFXC | CLOCK GENERATOR, 200MHZ PDSO8 | 1032 Meer over bestellen |
|
| SI5335D-B05620-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 840 Meer over bestellen |
|
| CY2308SXI-2T | PLL BASED CLOCK DRIVER, 2308 SER | 3382 Meer over bestellen |
|
| CY28330OC | PROCESSOR SPECIFIC CLOCK GENERAT | 969 Meer over bestellen |
|
| SI5347A-B-GMR | IC CLK BUFFER PLL 64QFN | 963 Meer over bestellen |
|
| CY22381SXI-146T | IC CLOCK GENERATOR | 3426 Meer over bestellen |
|
| SI5335B-B08106-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 941 Meer over bestellen |
|
| SI5332B-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER/FRACT 32QFN | 981 Meer over bestellen |
|
| SI5335D-B02397-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 888 Meer over bestellen |
|
| CY25100SXC-048T | CLOCKS | 973 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11257 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.18000 | $6.18 |
| 10 | $5.54836 | $55.4836 |
| 490 | $4.31309 | $2113.4141 |
| 980 | $3.87013 | $3792.7274 |
| 1470 | $3.26396 | $4798.0212 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.