Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ASM3P2872AF-06OR |
| LIXINC Part # | ASM3P2872AF-06OR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | CLOCK GENERATOR |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ASM3P2872AF-06OR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ASM3P2872AF-06OR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| mv: | Yes |
| invoer: | Crystal |
| uitgang: | CMOS |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:1 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/No |
| frequentie - max: | 30MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| apparaatpakket leverancier: | 6-TSOP |
| SI5350A-B05242-GMR | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN | 912 Meer over bestellen |
|
| SI5335B-B06102-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 945 Meer over bestellen |
|
| SI5335D-B08674-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 802 Meer over bestellen |
|
| SI5350A-B05598-GT | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 10MSOP | 819 Meer over bestellen |
|
| SI5332D-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER MODE 32QFN | 991 Meer over bestellen |
|
| SI5335B-B07872-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 887 Meer over bestellen |
|
| CYFCT399ATSOC | CLOCKS | 3176 Meer over bestellen |
|
| PCS1P2192AG-08SR | VIDEO CLOCK GENERATOR | 20920 Meer over bestellen |
|
| W312-02H | PROGRAMMABLE OVERCLOCK SOLUTION | 19404 Meer over bestellen |
|
| 2308-1HPGG8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 825 Meer over bestellen |
|
| SI5335D-B06722-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 860 Meer over bestellen |
|
| P5P2308AF-1H16SR | PLL CLOCK DRIVER | 828 Meer over bestellen |
|
| CDC906PWR | IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP | 983 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 49166 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.20000 | $1.2 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.