Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 1526GLF |
| LIXINC Part # | 1526GLF |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 1526GLF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 1526GLF |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator |
| mv: | Yes with Bypass |
| invoer: | LVTTL |
| uitgang: | LVCMOS |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:1 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/No |
| frequentie - max: | 110MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 3V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TSSOP |
| 9FGV1004C209NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 848 Meer over bestellen |
|
| 9FGV1002C201NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 844 Meer over bestellen |
|
| 9DS800AGLF | IC CLK SPREAD INJECTION 48TSSOP | 922 Meer over bestellen |
|
| DSC400-1111Q0121KE2T | MEMS OSCILLATOR SMD | 824 Meer over bestellen |
|
| 8633AF-01LF | IC BUFFER ZD 2-3 LVPECL 28-SSOP | 869 Meer over bestellen |
|
| IDT23S08-1HPGI8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-TSSOP | 827 Meer over bestellen |
|
| IDT2309-1HDC8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 952 Meer over bestellen |
|
| 8402010AKILFT | IC CLK GEN 25MHZ 32VFQFN | 875 Meer over bestellen |
|
| 84330CV-01 | IC SYNTHESIZER 700MHZ 28-PLCC | 968 Meer over bestellen |
|
| PL685-P8-048OC-R | IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOP | 810 Meer over bestellen |
|
| ISPPAC-CLK5312S-01T48I | IC BUFFER FANOUT ISP UNIV 48TQFP | 810 Meer over bestellen |
|
| 844252AG-04LFT | IC CLOCK GENERATOR ETH 16-TSSOP | 868 Meer over bestellen |
|
| ICS601G-01IT | IC CLOCK MULTIPLIER 16-TSSOP | 801 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10935 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.