Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC100LVEP34DT |
| LIXINC Part # | MC100LVEP34DT |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | IC CLOCK GEN ECL 2/4/8 16TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC100LVEP34DT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC100LVEP34DT |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | 100LVEP |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Clock Generator |
| mv: | No |
| invoer: | CML, LVDS, NECL, PECL |
| uitgang: | ECL |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:3 |
| differentieel - ingang:uitgang: | Yes/Yes |
| frequentie - max: | 2.8GHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 3.8V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TSSOP |
| CY7B994V-5AXIT | IC CLK BUFF 18OUT 100MHZ 100LQFP | 980 Meer over bestellen |
|
| 8427DY-02LF | IC SYNTHESIZER 500MHZ 32-LQFP | 811 Meer over bestellen |
|
| ICS409MT | IC PC PERIPHERAL CLOCK 8-SOIC | 852 Meer over bestellen |
|
| PL602-37QC-R | IC CLK BUFFER 800MHZ 16QFN | 897 Meer over bestellen |
|
| IDT2308-5HPGI8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 953 Meer over bestellen |
|
| SI5346A-A-GMR | IC CLK BUFFER PLL 44QFN | 962 Meer over bestellen |
|
| 650R-07ILF | IC NETWORKING CLK SOURCE 20-SSOP | 822 Meer over bestellen |
|
| LMX2353SLBX | IC FREQ SYNTH 2.5GHZ 16LAMCSP | 914 Meer over bestellen |
|
| DS1091LUB-025/V+T | IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX | 958 Meer over bestellen |
|
| 9FGV1005C002LTGI | IC CLOCK GENERATOR LGA | 877 Meer over bestellen |
|
| SI5351C-A-GT | IC CLK GENERATOR 200MHZ 10MSOP | 833 Meer over bestellen |
|
| FS6128-07-XTP | IC PLL CLK GEN W/VXCO 8-SOIC | 939 Meer over bestellen |
|
| ICS348RPT | IC CLK SYNTHESIZER QUAD 20-QSOP | 874 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10974 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.