Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LMX3305SLBX |
| LIXINC Part # | LMX3305SLBX |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | IC PHASE LOCK LOOP TRPL 24LAMCSP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LMX3305SLBX PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LMX3305SLBX |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Phase Lock Loop (PLL) |
| mv: | Yes |
| invoer: | CMOS, TTL |
| uitgang: | CMOS, TTL |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 4:1 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/No |
| frequentie - max: | 2.3GHz, 600MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 2.7V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-TFQFN, CSP |
| apparaatpakket leverancier: | 24-CSP (4.5x3.5) |
| ICS650R-21T | IC CLK SOURCE SYSTEM PER 20-SSOP | 929 Meer over bestellen |
|
| ISPPAC-CLK5520V-01TN100I | IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFP | 991 Meer over bestellen |
|
| 9FGV1006Q550LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 920 Meer over bestellen |
|
| PI6C2405A-1LE | IC ZERO DELAY CLOCK BUFF 8TSSOP | 912 Meer over bestellen |
|
| IDT2309B-1HDCG8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 810 Meer over bestellen |
|
| SL2305SI-1H | IC BUFFER 140MHZ 5CH 3.3V 8SOIC | 951 Meer over bestellen |
|
| MK1413SLF | IC AUDIO CLK SOURCE MPEG 8-SOIC | 981 Meer over bestellen |
|
| PCS3P25811AG08SR | IC CLOCK GEN 4-32MHZ 8-SOIC | 821 Meer over bestellen |
|
| IDT23S08E-1HDC8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC | 876 Meer over bestellen |
|
| 843202AYILF | IC SYNTHESIZER 680MHZ 32-LQFP | 812 Meer over bestellen |
|
| 2305B-1PGGI8 | IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8TSSOP | 837 Meer over bestellen |
|
| ICS650G-40A | IC CLOCK ETHERNET SWITCH 16TSSOP | 993 Meer over bestellen |
|
| MPC92439EIR2 | IC SYNTHESIZER LVPECL 28-PLCC | 954 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10879 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.