Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | PL602082UMG-TR |
| LIXINC Part # | PL602082UMG-TR |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | IC CLK SYNTHESIZER DUAL 44QFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | PL602082UMG-TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | PL602082UMG-TR |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Discontinued at Digi-Key |
| type: | - |
| mv: | Yes with Bypass |
| invoer: | LVCMOS, Crystal |
| uitgang: | HCSL |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 2:8 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/Yes |
| frequentie - max: | 250MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | No/No |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 3.465V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 44-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 44-QFN (7x7) |
| 83PN625DKILFT | IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN | 899 Meer over bestellen |
|
| 844251BG-14LF | IC CLOCK GENERATOR ETH 8TSSOP | 933 Meer over bestellen |
|
| 9FGV1006A205LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 853 Meer over bestellen |
|
| ICS674R-01T | IC DIVIDER USER CONFIG 28-SSOP | 800 Meer over bestellen |
|
| ICS9170B-01CS08LFT | IC CLK SYNTHESIZER/MULT 8SOIC | 847 Meer over bestellen |
|
| ICS487G-25LF | IC QUAD PLL FOR DTV 16-TSSOP | 836 Meer over bestellen |
|
| SL38000ZCT | IC CLK 4PLL VCXO SSCG 28TSSOP | 842 Meer over bestellen |
|
| CY26121KZC-21 | IC SS CLOCK GENERATOR 16-TSSOP | 927 Meer over bestellen |
|
| ICS513MLF | IC PLL CLOCK GENERATOR 8-SOIC | 969 Meer over bestellen |
|
| 843004AG-02LFT | IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP | 960 Meer over bestellen |
|
| 84330CM-01LF | IC FREQ SYNTHESIZER 28SOIC | 963 Meer over bestellen |
|
| 5P49V5923A507NLGI8 | IC CLOCK GEN 24VFQFPN PROGR | 950 Meer over bestellen |
|
| IDT23S08-3DC | IC CLK MULT PLL STD DRV 16-SOIC | 985 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10988 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.