Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SI5335D-B11016-GM |
| LIXINC Part # | SI5335D-B11016-GM |
| Fabrikant | Silicon Labs |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | 4-OUTPUT CLOCK GENERATOR |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SI5335D-B11016-GM PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SI5335D-B11016-GM |
| Merk: | Silicon Labs |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Silicon Labs |
| serie: | MultiSynth™ |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Clock Generator |
| mv: | Yes with Bypass |
| invoer: | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| uitgang: | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| aantal circuits: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:4 |
| differentieel - ingang:uitgang: | Yes/Yes |
| frequentie - max: | 200MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 24-QFN (4x4) |
| SI5351A-B05568-GT | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 890 Meer over bestellen |
|
| SI5345B-D10411-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 921 Meer over bestellen |
|
| SI5335B-B09919-GM | IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN | 946 Meer over bestellen |
|
| SI5341B-B05471-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL | 862 Meer over bestellen |
|
| SI5351B-B09542-GM | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 950 Meer over bestellen |
|
| SI5332BC09719-GM3R | IC CLOCK GENERATOR QFN | 921 Meer over bestellen |
|
| SI5341B-B06167-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL | 916 Meer over bestellen |
|
| SI5351B-B08038-GM | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 814 Meer over bestellen |
|
| SI5341D-D10185-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 814 Meer over bestellen |
|
| SI5344C-D06928-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 864 Meer over bestellen |
|
| SI5345B-D08724-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 882 Meer over bestellen |
|
| SI5341B-D10442-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 966 Meer over bestellen |
|
| SI5344A-D07830-GMR | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 928 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10945 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.51493 | $4.51493 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.