Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Beschrijving | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | DSC400-0133Q0128KI1T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - klokgeneratoren, plls, frequentiesynthesizers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | DSC400 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Clock Generator |
| mv: | Yes |
| invoer: | Clock |
| uitgang: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| aantal circuits: | 2 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 2:4 |
| differentieel - ingang:uitgang: | No/Yes |
| frequentie - max: | 176.875MHz |
| deler/vermenigvuldiger: | Yes/No |
| spanning - voeding: | 2.25V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 960 Meer over bestellen |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 939 Meer over bestellen |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 919 Meer over bestellen |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 980 Meer over bestellen |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 975 Meer over bestellen |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 948 Meer over bestellen |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 851 Meer over bestellen |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 965 Meer over bestellen |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 844 Meer over bestellen |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 844 Meer over bestellen |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 807 Meer over bestellen |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 961 Meer over bestellen |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 975 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10842 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.