Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 8N4DV85LC-0156CDI8 |
| LIXINC Part # | 8N4DV85LC-0156CDI8 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Beschrijving | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 8N4DV85LC-0156CDI8 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 8N4DV85LC-0156CDI8 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | FemtoClock® NG |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | VCXO |
| graaf: | - |
| frequentie: | 121.109MHz, 121.109MHz |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 2.625V |
| Huidige voorraad: | 136 mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 6-CLCC |
| apparaatpakket leverancier: | 6-CLCC (7x5) |
| Montage type: | Surface Mount |
| 8N4SV76LC-0065CDI | IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC | 956 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV76KC-0184CDI | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC | 925 Meer over bestellen |
|
| 8N3Q001KG-0014CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 984 Meer over bestellen |
|
| 8N4QV01LG-0054CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 913 Meer over bestellen |
|
| 8N4Q001FG-1129CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 903 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV75BC-0113CDI | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC | 803 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV75BC-0162CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 956 Meer over bestellen |
|
| NBXSGA008LN1TAG | IC OSC XTAL 161.1328MHZ 6CLCC | 870 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV76AC-0150CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 837 Meer over bestellen |
|
| 8N3QV01KG-0130CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 835 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV76AC-0092CDI8 | IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC | 830 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV76KC-0175CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCC | 952 Meer over bestellen |
|
| 8N4Q001LG-1118CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 911 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10878 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.