Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 8N4Q001FG-0036CDI |
| LIXINC Part # | 8N4Q001FG-0036CDI |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Beschrijving | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 8N4Q001FG-0036CDI PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 8N4Q001FG-0036CDI |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | FemtoClock® NG |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Clock Oscillator |
| graaf: | - |
| frequentie: | 100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 2.625V |
| Huidige voorraad: | 155 mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 10-CLCC |
| apparaatpakket leverancier: | 10-CLCC (7x5) |
| Montage type: | Surface Mount |
| 8N3SV76AC-0163CDI | IC OSC VCXO 81MHZ 6-CLCC | 1000 Meer over bestellen |
|
| 8N4Q001EG-1076CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 801 Meer over bestellen |
|
| 8N3DV85BC-0170CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 947 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV75LC-0108CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 897 Meer over bestellen |
|
| 8N4Q001FG-0124CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 928 Meer over bestellen |
|
| KA556I | IC OSC TIMER DUAL 14-DIP | 971 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV76AC-0170CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 892 Meer over bestellen |
|
| 8N3DV85AC-0089CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 967 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV76AC-0101CDI | IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC | 908 Meer over bestellen |
|
| 8N3DV85FC-0177CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 881 Meer over bestellen |
|
| 8N3QV01EG-0086CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 898 Meer over bestellen |
|
| 8N4QV01KG-0037CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 993 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV75AC-0111CDI8 | IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC | 950 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10918 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.