Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 8N4Q001LG-0051CDI |
| LIXINC Part # | 8N4Q001LG-0051CDI |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Beschrijving | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 8N4Q001LG-0051CDI PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 8N4Q001LG-0051CDI |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | klok/timing - programmeerbare timers en oscillatoren |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | FemtoClock® NG |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Clock Oscillator |
| graaf: | - |
| frequentie: | 672.1562MHz, 696.4375MHz, 710.3125MHz, 710.3125MHz |
| spanning - voeding: | 2.375V ~ 2.625V |
| Huidige voorraad: | 155 mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 10-CLCC |
| apparaatpakket leverancier: | 10-CLCC (7x5) |
| Montage type: | Surface Mount |
| 8N3QV01LG-1122CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 915 Meer over bestellen |
|
| 8N3Q001EG-1115CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 990 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV75AC-0182CDI | IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC | 836 Meer over bestellen |
|
| 8N4QV01EG-1129CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 864 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV76KC-0031CDI8 | IC OSC VCXO 80MHZ 6-CLCC | 821 Meer over bestellen |
|
| 8N4DV85AC-0119CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 852 Meer over bestellen |
|
| 8N3Q001FG-0033CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 898 Meer over bestellen |
|
| 8N4DV85EC-0098CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 889 Meer over bestellen |
|
| 8N3QV01EG-0132CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 849 Meer over bestellen |
|
| 8N3DV85EC-0005CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 878 Meer over bestellen |
|
| 8N4SV75BC-0098CDI8 | IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC | 889 Meer over bestellen |
|
| 8N3Q001KG-0102CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 889 Meer over bestellen |
|
| 8N3SV75LC-0087CDI8 | IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC | 958 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10972 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.