Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADS124S08IRHBR |
| LIXINC Part # | ADS124S08IRHBR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Beschrijving | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 32VQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADS124S08IRHBR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADS124S08IRHBR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| aantal bits: | 24 |
| bemonsteringsfrequentie (per seconde): | 4k |
| aantal ingangen: | 12 |
| invoertype: | Single Ended |
| gegevensinterface: | SPI |
| configuratie: | MUX-PGA-ADC |
| verhouding - s/u:adc: | 0:1 |
| aantal a/d-converters: | 1 |
| architectuur: | Sigma-Delta |
| referentie type: | External, Internal |
| spanning - voeding, analoog: | 2.7V ~ 5.25V |
| spanning - voeding, digitaal: | 2.7V ~ 3.6V |
| functies: | PGA |
| bedrijfstemperatuur: | -50°C ~ 125°C |
| pakket / koffer: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 32-VQFN (5x5) |
| Montage type: | Surface Mount |
| AD7680BRMZ | IC ADC 16BIT SAR 8MSOP | 2504 Meer over bestellen |
|
| MAX144AEPA | 2-CHANNEL SERIAL 12-BIT ADC | 1097 Meer over bestellen |
|
| AD7893AR-2 | 12-BIT SAR SERIAL ADC | 1201 Meer over bestellen |
|
| MAX1092BEEG+ | ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1 | 6110 Meer over bestellen |
|
| AD7731BRZ | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 24SOIC | 909 Meer over bestellen |
|
| MCP3426A7-E/SN | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8SOIC | 1127 Meer over bestellen |
|
| ADC14L020CIVY | ADC, PROPRIETARY METHOD, 14-BIT, | 1127 Meer over bestellen |
|
| AD7451BRM-REEL7 | 12-BIT SAR SERIAL ADC | 4896 Meer over bestellen |
|
| LTC2224CUK#TRPBF | IC ADC 12BIT PIPELINED 48QFN | 995 Meer over bestellen |
|
| MAX11332ATJ+ | IC ADC 12BIT SAR 32TQFN | 13284 Meer over bestellen |
|
| ADS61JB46IRHAT | IC ADC 14BIT PIPELINED 40VQFN | 877 Meer over bestellen |
|
| LTC2323CUFD-16#PBF | IC ADC 16BIT SAR 28QFN | 2518 Meer over bestellen |
|
| AD7575KPZ | 8-BIT SAR ADC, PARALLEL ACCESS | 2746 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11171 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.99000 | $10.99 |
| 3000 | $6.00600 | $18018 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.