Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TLV1508IDWRG4 |
| LIXINC Part # | TLV1508IDWRG4 |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Beschrijving | IC ADC 10BIT SAR 20SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TLV1508IDWRG4 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TLV1508IDWRG4 |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| aantal bits: | 10 |
| bemonsteringsfrequentie (per seconde): | 200k |
| aantal ingangen: | 4 |
| invoertype: | Single Ended |
| gegevensinterface: | SPI |
| configuratie: | MUX-S/H-ADC |
| verhouding - s/u:adc: | 1:1 |
| aantal a/d-converters: | 1 |
| architectuur: | SAR |
| referentie type: | External, Internal |
| spanning - voeding, analoog: | 2.7V ~ 5.5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 2.7V ~ 5.5V |
| functies: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 20-SOIC |
| Montage type: | Surface Mount |
| MAX1162AEUB+ | IC ADC 16BIT SAR 10UMAX | 810 Meer over bestellen |
|
| MAX155BCPI+ | IC ADC 8BIT SAR 28DIP | 843 Meer over bestellen |
|
| MAX1242ACSA+T | IC ADC 10BIT SAR 8SOIC | 973 Meer over bestellen |
|
| ADC081S051CIMFX | IC ADC 8BIT SAR SOT23-6 | 984 Meer over bestellen |
|
| ADC1610S080HN/C1,5 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN | 844 Meer over bestellen |
|
| MAX149BEAP | IC ADC 10BIT SAR 20SSOP | 971 Meer over bestellen |
|
| HI5746KCBZ-T | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 847 Meer over bestellen |
|
| ADS8342IPFBTG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 936 Meer over bestellen |
|
| ADC12H038CIWM/NOPB | IC ADC 12BIT SAR 28SOIC | 815 Meer over bestellen |
|
| ADC1613S065HN-C18 | IC ADC 16BIT PIPELINED 32VFQFPN | 860 Meer over bestellen |
|
| ADC1610S125HN-C1 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40VFQFPN | 802 Meer over bestellen |
|
| MAX122ACAG | IC ADC 12BIT SAR 24SSOP | 842 Meer over bestellen |
|
| MAX11163ETB+T | IC ADC 16BIT SRL/SPI 250K 10TDFN | 927 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10987 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.