Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| Fabrikant | ams |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Beschrijving | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AS1522-T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AS1522-T |
| Merk: | ams |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - analoog naar digitaal converters (adc) |
| Fabrikant: | ams |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| aantal bits: | 10 |
| bemonsteringsfrequentie (per seconde): | 400k |
| aantal ingangen: | 2, 4 |
| invoertype: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| gegevensinterface: | SPI |
| configuratie: | S/H-ADC |
| verhouding - s/u:adc: | 1:1 |
| aantal a/d-converters: | 1 |
| architectuur: | SAR |
| referentie type: | External, Internal |
| spanning - voeding, analoog: | 5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 5V |
| functies: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TSSOP |
| Montage type: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 858 Meer over bestellen |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 854 Meer over bestellen |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 956 Meer over bestellen |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 816 Meer over bestellen |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 859 Meer over bestellen |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 802 Meer over bestellen |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 999 Meer over bestellen |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 878 Meer over bestellen |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 976 Meer over bestellen |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 878 Meer over bestellen |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 984 Meer over bestellen |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 891 Meer over bestellen |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 863 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10854 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.