Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MCP4142-502E/P |
| LIXINC Part # | MCP4142-502E/P |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitale potentiometers |
| Beschrijving | IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MCP4142-502E/P PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MCP4142-502E/P |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitale potentiometers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | WiperLock™ |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| taps toelopen: | Linear |
| configuratie: | Rheostat |
| aantal circuits: | 1 |
| aantal kranen: | 129 |
| weerstand (ohm): | 5k |
| koppel: | SPI |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| spanning - voeding: | 1.8V ~ 5.5V |
| functies: | - |
| tolerantie: | ±20% |
| temperatuurcoëfficiënt (typ): | 150ppm/°C |
| Montage type: | Through Hole |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| weerstand - wisser (ohm) (typ): | 75 |
| MAX5461EXT+ | MAX5461 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D | 9236 Meer over bestellen |
|
| AD5263BRUZ200-R7 | IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP | 934 Meer over bestellen |
|
| AD8403AR1-REEL | SERIAL DIGI-POT 256 POSITIONS | 1695 Meer over bestellen |
|
| ISL23415WFUZ-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 951 Meer over bestellen |
|
| CAT5411YI-25-T2 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP | 883 Meer over bestellen |
|
| MCP4651T-502E/ST | IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOP | 862 Meer over bestellen |
|
| MCP4261-503E/ML | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFN | 983 Meer over bestellen |
|
| AD5228BUJZ50-RL7 | IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8 | 4244 Meer over bestellen |
|
| MCP4151-503E/P | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8DIP | 1327 Meer over bestellen |
|
| MCP4261-503E/ST | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP | 1060 Meer over bestellen |
|
| MCP4142T-104E/SN | IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8SOIC | 962 Meer over bestellen |
|
| MCP4232T-104E/MF | IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10DFN | 983 Meer over bestellen |
|
| MCP4652T-103E/MF | IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFN | 1262 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11488 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 25 | $0.73988 | $18.497 |
| 100 | $0.67372 | $67.372 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.