Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | DS1869S-010+T&R |
| LIXINC Part # | DS1869S-010+T&R |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitale potentiometers |
| Beschrijving | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | DS1869S-010+T&R PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | DS1869S-010+T&R |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitale potentiometers |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | Dallastat™ |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| taps toelopen: | Linear |
| configuratie: | Potentiometer |
| aantal circuits: | 1 |
| aantal kranen: | 64 |
| weerstand (ohm): | 10k |
| koppel: | Pushbutton, Serial |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| spanning - voeding: | ±2.7V ~ 8V |
| functies: | - |
| tolerantie: | ±20% |
| temperatuurcoëfficiënt (typ): | 750ppm/°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| weerstand - wisser (ohm) (typ): | 400 |
| AD5235BRU25-EP-RL7 | IC DGT POT 25KOHM 1024TP 16TSSOP | 913 Meer over bestellen |
|
| X9420WV14Z | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP | 907 Meer over bestellen |
|
| AD5160BRJZ50-R2 | IC DGT POT 50KOHM 256TAP SOT23-8 | 852 Meer over bestellen |
|
| ISL22326UFR16Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 16QFN | 837 Meer over bestellen |
|
| ISL23345UFVZ-TK | IC DGT POT 50KOHM 256TAP 20TSSOP | 999 Meer over bestellen |
|
| X9429YV14Z-2.7 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 14TSSOP | 935 Meer over bestellen |
|
| X9409WV24Z-2.7 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24TSSOP | 882 Meer over bestellen |
|
| ISL22416UFU10Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOP | 867 Meer over bestellen |
|
| DS1802S | IC DGTL POT 45KOHM 65TAP 20SOIC | 820 Meer over bestellen |
|
| X9C303PIZ | IC DGTL POT 32KOHM 100TAP 8DIP | 938 Meer over bestellen |
|
| X9410YS24I-2.7 | IC DGTL POT 2.5KOHM 64TAP 24SOIC | 871 Meer over bestellen |
|
| DS1844E-010/T&R | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20TSSOP | 955 Meer over bestellen |
|
| X9409WS24-2.7T1 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC | 990 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10991 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.