Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD5339BRMZ-REEL7 |
| LIXINC Part # | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Beschrijving | IC DAC 12BIT V-OUT 8MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD5339BRMZ-REEL7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| aantal bits: | 12 |
| aantal d/a-converters: | 2 |
| vestigings tijd: | 10µs |
| uitvoertype: | Voltage - Buffered |
| differentiële uitgang: | No |
| gegevensinterface: | I²C |
| referentie type: | External |
| spanning - voeding, analoog: | 2.5V ~ 5.5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.2 |
| architectuur: | String DAC |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-MSOP |
| Montage type: | Surface Mount |
| AD7528JPZ-REEL | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 890 Meer over bestellen |
|
| AD5322ARMZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 1925 Meer over bestellen |
|
| AD7545AKRZ-REEL7 | IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC | 829 Meer over bestellen |
|
| MCP47FEB08-20E/ST | OCTAL CHANNEL, 8-BIT, EEPROM, I2 | 1281 Meer over bestellen |
|
| AD562AD/BIN | 12-BIT D/A CONVERTER | 948 Meer over bestellen |
|
| MX7225LCWG+ | MX7225 CMOS QUAD 8-BIT D/A CONVE | 1696 Meer over bestellen |
|
| DAC7541AJU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 2145 Meer over bestellen |
|
| LTC2637HDE-HMI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT 14DFN | 918 Meer over bestellen |
|
| AD5314BRM-REEL | 500UA, QUAD 10-BIT DAC | 8335 Meer over bestellen |
|
| LTC2630ISC6-LM8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT SC70-6 | 992 Meer over bestellen |
|
| TLV5618ACDR | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 912 Meer over bestellen |
|
| LTC2633HTS8-HI12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 845 Meer over bestellen |
|
| LTC1257IS8#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 2005 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10810 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.82500 | $9.825 |
| 1000 | $9.82500 | $9825 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.