Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Beschrijving | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TLV5610IPW PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TLV5610IPW |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| aantal bits: | 12 |
| aantal d/a-converters: | 8 |
| vestigings tijd: | 7µs |
| uitvoertype: | Voltage - Buffered |
| differentiële uitgang: | No |
| gegevensinterface: | SPI |
| referentie type: | External |
| spanning - voeding, analoog: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.5 |
| architectuur: | String DAC |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 20-TSSOP |
| Montage type: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 1066 Meer over bestellen |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 957 Meer over bestellen |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1682 Meer over bestellen |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 957 Meer over bestellen |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 933 Meer over bestellen |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 816 Meer over bestellen |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 872 Meer over bestellen |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1510 Meer over bestellen |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10844 Meer over bestellen |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 949 Meer over bestellen |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3110 Meer over bestellen |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 903 Meer over bestellen |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6830 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11323 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.