Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX549ACPA+ |
| LIXINC Part # | MAX549ACPA+ |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Beschrijving | IC DAC 8BIT V-OUT 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX549ACPA+ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX549ACPA+ |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| aantal bits: | 8 |
| aantal d/a-converters: | 2 |
| vestigings tijd: | 4µs (Typ) |
| uitvoertype: | Voltage - Unbuffered |
| differentiële uitgang: | No |
| gegevensinterface: | SPI |
| referentie type: | External |
| spanning - voeding, analoog: | 2.5V ~ 5.5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | -, ±0.9 (Max) |
| architectuur: | R-2R |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| Montage type: | Through Hole |
| AD5675ACPZ-REEL7 | AD5675 - 16-BIT OCTAL I2C NANODA | 2610 Meer over bestellen |
|
| LTC2656BCUFD-L16#TRPBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 899 Meer over bestellen |
|
| AD5761RBCPZ-RL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16LFCSP | 992 Meer over bestellen |
|
| HI20201JCB-T | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1729 Meer over bestellen |
|
| MCP4706A0T-E/MAY | IC DAC 8BIT V-OUT 6DFN | 1005 Meer over bestellen |
|
| LTC2634IUD-LZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 906 Meer over bestellen |
|
| MAX521AEWG+ | IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC | 1016 Meer over bestellen |
|
| AD5311BRMZ-REEL7 | AD5311 - 2.5V TO 5.5V, 120UA, 2- | 9803 Meer over bestellen |
|
| MAX5251BCAP+ | IC DAC 10BIT V-OUT 20SSOP | 18220073 Meer over bestellen |
|
| MAX5815AAUD+ | 12-BIT, FOUR CHANNEL, VOLTAGE DA | 14483 Meer over bestellen |
|
| TLC7628CDW | IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC | 993 Meer over bestellen |
|
| LTC2632HTS8-LX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 907 Meer over bestellen |
|
| TLC7628CN | TLC7628 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 1771 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 164169 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.63000 | $6.63 |
| 10 | $5.98656 | $59.8656 |
| 50 | $5.70854 | $285.427 |
| 100 | $4.95663 | $495.663 |
| 250 | $4.77360 | $1193.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.