Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Beschrijving | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD5555CRUZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD5555CRUZ |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| aantal bits: | 14 |
| aantal d/a-converters: | 2 |
| vestigings tijd: | 500ns (Typ) |
| uitvoertype: | Current - Unbuffered |
| differentiële uitgang: | No |
| gegevensinterface: | SPI |
| referentie type: | External |
| spanning - voeding, analoog: | 5V |
| spanning - voeding, digitaal: | 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| architectuur: | R-2R |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TSSOP |
| Montage type: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1543 Meer over bestellen |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 937 Meer over bestellen |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 849 Meer over bestellen |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 804 Meer over bestellen |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 918 Meer over bestellen |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1598 Meer over bestellen |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3575 Meer over bestellen |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8643 Meer over bestellen |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 843 Meer over bestellen |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5531 Meer over bestellen |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 905 Meer over bestellen |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 814 Meer over bestellen |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2549 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11329 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.