Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Beschrijving | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | HI5731BIPZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | HI5731BIPZ |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (dac) |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| aantal bits: | 12 |
| aantal d/a-converters: | 1 |
| vestigings tijd: | 20ns (Typ) |
| uitvoertype: | Current - Unbuffered |
| differentiële uitgang: | Yes |
| gegevensinterface: | Parallel |
| referentie type: | External, Internal |
| spanning - voeding, analoog: | 5V |
| spanning - voeding, digitaal: | ±5V |
| inl/dnl (lsb): | 0.75, 0.5 |
| architectuur: | R-2R, Segmented DAC |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 28-PDIP |
| Montage type: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 957 Meer over bestellen |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1833 Meer over bestellen |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 917 Meer over bestellen |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 926 Meer over bestellen |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79784 Meer over bestellen |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1360 Meer over bestellen |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 982 Meer over bestellen |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 972 Meer over bestellen |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8581 Meer over bestellen |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 886 Meer over bestellen |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 981 Meer over bestellen |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 892 Meer over bestellen |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12028 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12856 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.