Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Beschrijving | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TMS320DM642AZDKA6 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TMS320DM642AZDKA6 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Fixed Point |
| koppel: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| kloksnelheid: | 600MHz |
| niet-vluchtig geheugen: | External |
| on-chip ram: | 160kB |
| spanning - i/o: | 3.30V |
| spanning - kern: | 1.40V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 548-FBGA, FCBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 837 Meer over bestellen |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 1071 Meer over bestellen |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1377 Meer over bestellen |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 889 Meer over bestellen |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 901 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 973 Meer over bestellen |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 929 Meer over bestellen |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2133 Meer over bestellen |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 983 Meer over bestellen |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 806 Meer over bestellen |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 970 Meer over bestellen |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 939 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 1044 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10984 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.