Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TMS320C6726RFP250 |
| LIXINC Part # | TMS320C6726RFP250 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Beschrijving | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TMS320C6726RFP250 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TMS320C6726RFP250 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | TMS320C672x |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Floating Point |
| koppel: | EBI/EMI, I²C, McASP, SPI |
| kloksnelheid: | 250MHz |
| niet-vluchtig geheugen: | ROM (384kB) |
| on-chip ram: | 288kB |
| spanning - i/o: | 3.30V |
| spanning - kern: | 1.20V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 90°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 144-TQFP Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 144-HTQFP (20x20) |
| TMS320VC5416ZWS120 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 976 Meer over bestellen |
|
| TMS320C5514AZCHA12 | DSP, 16-BIT SIZE, 16-EXT BIT, 12 | 952 Meer over bestellen |
|
| MSC8156ETVT1000B | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 991 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21369KBPZ-3A | IC DSP 32BIT 400MHZ 256-BGA | 881 Meer over bestellen |
|
| TMS320VC5470GHK | MIXED SIGNAL PROCESSOR | 3485 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21160NCBZ-100 | IC DSP CONTROLLER 32BIT 400BGA | 1023 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21060LKBZ-160 | 32-BIT FLOATING-POINT SHARC DSP | 1375 Meer over bestellen |
|
| TMSDM6467CCUT6TAN | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA529 | 1004 Meer over bestellen |
|
| TAS3208PZP | CONSUMER CIRCUIT, PQFP100 | 1273 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6455BZTZ | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 997 Meer over bestellen |
|
| TMS320VC5502ZZZ200 | IC FIXED POINT DSP 201-BGA | 1127 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6414TBCLZ1 | IC DSP FIXED POINT 532FC/CSP | 921 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6415TBZLZA6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 5927 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13723 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.24000 | $21.24 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.