Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADSP-21584KBCZ-5A |
| LIXINC Part # | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Beschrijving | 2XSHARC(NO ARM&REDUCED CONN)DUAL |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADSP-21584KBCZ-5A PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - dsp (digitale signaalprocessors) |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | SHARC® |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Floating Point |
| koppel: | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| kloksnelheid: | 500MHz |
| niet-vluchtig geheugen: | ROM (512kB) |
| on-chip ram: | 640kB |
| spanning - i/o: | 3.30V |
| spanning - kern: | 1.10V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 349-LFBGA, CSPBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 349-CSPBGA (19x19) |
| ADSP-21488BSWZ-4A | IC CCD SIGNAL PROCESSOR 100LQFP | 992 Meer over bestellen |
|
| ADAU1462WBCPZ300RL | 32BIT SIGMADSP AUDIO 16K/48K | 853 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21571KSWZ-4 | 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 MHZ | 932 Meer over bestellen |
|
| MC56F8145VFG | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 963 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6746BZWTA3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 937 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6472EZTZ6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 2386 Meer over bestellen |
|
| TMS320VC5409AZGU16 | IC FIXED POINT DSP 144-BGA | 987 Meer over bestellen |
|
| DM385AAAR01 | IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA | 871 Meer over bestellen |
|
| TMS320BC51PQA57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 2044 Meer over bestellen |
|
| TMS320C6747CZKB3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 903 Meer over bestellen |
|
| ADBF705WCBCZ311 | BLK+PROCW/512KB L2 SRAM,DDR2 | 908 Meer over bestellen |
|
| ADSP-21364YSWZ-2AA | IC DSP 32BIT 200MHZ EPAD 144LQFP | 804 Meer over bestellen |
|
| ADSP-SC571KSWZ-4 | ARM, 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 | 848 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10924 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $47.08000 | $47.08 |
| 10 | $43.92065 | $439.2065 |
| 100 | $38.13469 | $3813.469 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.