Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | STM32F205VCT7 |
| LIXINC Part # | STM32F205VCT7 |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | STM32F205VCT7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | STM32F205VCT7 |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | STM32F2 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| kern grootte: | 32-Bit |
| snelheid: | 120MHz |
| connectiviteit: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, MMC, SPI, UART/USART, USB OTG |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 82 |
| grootte van het programmageheugen: | 256KB (256K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 100K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-LQFP (14x14) |
| AT90PWM161-16SN | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC | 2789 Meer over bestellen |
|
| R5F21344CDFP#30 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP | 915 Meer over bestellen |
|
| MK30DN512ZVMD10 | KINETIS K30: MICROCONTROLLER, 32 | 1121 Meer over bestellen |
|
| MC9S12B64CFUE-NXP | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | 1032 Meer over bestellen |
|
| PIC24FJ256GA106-I/MR | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64VQFN | 856 Meer over bestellen |
|
| PIC18F06Q41T-I/ST | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 14TSSOP | 3339 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP64GP502-E/SS | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP | 905 Meer over bestellen |
|
| MB90587CPF-GS-160 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 922 Meer over bestellen |
|
| R5F100MHAFA#50 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 920 Meer over bestellen |
|
| MSP430FR5968IRGZT | IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN | 1115 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP32GP502T-I/SS | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP | 990 Meer over bestellen |
|
| SAB-C161PI-LFAA | LEGACY 16-BIT MCU | 999 Meer over bestellen |
|
| PIC16F873A-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN | 1014 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10875 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.50000 | $10.5 |
| 90 | $9.04027 | $813.6243 |
| 180 | $7.84962 | $1412.9316 |
| 540 | $6.83533 | $3691.0782 |
| 1080 | $5.95334 | $6429.6072 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.