Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | PIC32MX575F512L-80V/PT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | PIC® 32MX |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | MIPS32® M4K™ |
| kern grootte: | 32-Bit |
| snelheid: | 80MHz |
| connectiviteit: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 85 |
| grootte van het programmageheugen: | 512KB (512K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 64K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 16x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-TQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2457 Meer over bestellen |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 915 Meer over bestellen |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4265 Meer over bestellen |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 957 Meer over bestellen |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 874 Meer over bestellen |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 1025 Meer over bestellen |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7479 Meer over bestellen |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 933 Meer over bestellen |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 945 Meer over bestellen |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 856 Meer over bestellen |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 874 Meer over bestellen |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1194 Meer over bestellen |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 926 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11075 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.