Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | PIC32MX270F256BT-50I/SO PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | PIC® 32MX |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | MIPS32® M4K™ |
| kern grootte: | 32-Bit |
| snelheid: | 50MHz |
| connectiviteit: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 19 |
| grootte van het programmageheugen: | 256KB (256K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 64K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 9x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 883 Meer over bestellen |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 988 Meer over bestellen |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 999 Meer over bestellen |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 887 Meer over bestellen |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 875 Meer over bestellen |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 862 Meer over bestellen |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1289 Meer over bestellen |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 827 Meer over bestellen |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 856 Meer over bestellen |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 962 Meer over bestellen |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 956 Meer over bestellen |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5854 Meer over bestellen |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1164 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10871 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.