Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F21272SNFP#U0 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F21272SNFP#U0 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | R8C/2x/27 |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | R8C |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 20MHz |
| connectiviteit: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| randapparatuur: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| aantal i/o: | 25 |
| grootte van het programmageheugen: | 8KB (8K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 512 x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 12x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 32-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1663 Meer over bestellen |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 895 Meer over bestellen |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 937 Meer over bestellen |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 905 Meer over bestellen |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4503 Meer over bestellen |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 840 Meer over bestellen |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 1006 Meer over bestellen |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 989 Meer over bestellen |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1456 Meer over bestellen |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 881 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 871 Meer over bestellen |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 922 Meer over bestellen |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 834 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11339 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.