Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| LIXINC Part # | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | PIC24FJ128GA106-I/MR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | PIC® 24F |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | PIC |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 32MHz |
| connectiviteit: | I²C, PMP, SPI, UART/USART |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 53 |
| grootte van het programmageheugen: | 128KB (43K x 24) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 16K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 16x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 64-VQFN (9x9) |
| TMS320LF2402APGAR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64QFP | 807 Meer over bestellen |
|
| STM32F303VCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 920 Meer over bestellen |
|
| R5F101LKDFB#50 | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP | 994 Meer over bestellen |
|
| ATTINY2313V-10SI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC | 74949 Meer over bestellen |
|
| MC9S12E128CFUE | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP | 900 Meer over bestellen |
|
| Z8F3221PM020EG | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP | 829 Meer over bestellen |
|
| Z8F012APB020EG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 940 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP256MU814-I/PL | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP | 1427 Meer over bestellen |
|
| ATSAMS70N20B-CN | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA | 1279 Meer over bestellen |
|
| PIC24HJ12GP202T-I/SS | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP | 853 Meer over bestellen |
|
| PIC16LF15344-E/SO | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC | 803 Meer over bestellen |
|
| SPC5644BAMLU8 | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 907 Meer over bestellen |
|
| EFM8SB10F8A-A-QFN20 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN | 1113 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10825 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.46000 | $5.46 |
| 25 | $5.01062 | $125.2655 |
| 100 | $4.53607 | $453.607 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.