Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F10RJAGFA#50 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F10RJAGFA#50 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | RL78/L12 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | RL78 |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 24MHz |
| connectiviteit: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| randapparatuur: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 37 |
| grootte van het programmageheugen: | 16KB (16K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 2K x 8 |
| ram grootte: | 1K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 10x8/10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 52-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 814 Meer over bestellen |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 971 Meer over bestellen |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 858 Meer over bestellen |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 966 Meer over bestellen |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 887 Meer over bestellen |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 933 Meer over bestellen |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 831 Meer over bestellen |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2497 Meer over bestellen |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 872 Meer over bestellen |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1064 Meer over bestellen |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 828 Meer over bestellen |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14497 Meer over bestellen |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 941 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10986 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.