Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MB89637PF-GT-699-BND |
| LIXINC Part # | MB89637PF-GT-699-BND |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MB89637PF-GT-699-BND PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MB89637PF-GT-699-BND |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | F²MC-8L MB89630 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | F²MC-8L |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 10MHz |
| connectiviteit: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| randapparatuur: | POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 53 |
| grootte van het programmageheugen: | 32KB (32K x 8) |
| programma geheugentype: | Mask ROM |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 1K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| data converters: | A/D 8x10b |
| oscillator type: | External |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-BQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 64-QFP (14x20) |
| PIC32MX220F032DT-V/ML | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN | 916 Meer over bestellen |
|
| Z8F0113SJ005SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC | 802 Meer over bestellen |
|
| DSPIC30F5016T-30I/PT | IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP | 942 Meer over bestellen |
|
| R5F1006EASP#10 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 20LSSOP | 876 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33CH256MP505-E/M4 | IC MCU 16BIT 328KB FLASH 48UQFN | 1284 Meer over bestellen |
|
| MSP430F6730AIPNR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP | 995 Meer over bestellen |
|
| PIC32MX320F128LT-80I/BG | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA | 984 Meer over bestellen |
|
| DSPIC30F2011-20E/SO | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC | 891 Meer over bestellen |
|
| MSP430FG477IPNR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP | 848 Meer over bestellen |
|
| C8051F930-G-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 1169 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33FJ128GP804-E/ML | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN | 1419 Meer over bestellen |
|
| R5F571MGHDLJ#20 | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA | 884 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EV128GM106T-I/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 960 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10904 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.55000 | $19.55 |
| 66 | $19.55000 | $1290.3 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.