Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | STM32L071CBT7 |
| LIXINC Part # | STM32L071CBT7 |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | STM32L071CBT7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | STM32L071CBT7 |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | STM32L0 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | ARM® Cortex®-M0+ |
| kern grootte: | 32-Bit |
| snelheid: | 32MHz |
| connectiviteit: | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 37 |
| grootte van het programmageheugen: | 128KB (128K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 6K x 8 |
| ram grootte: | 20K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.65V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 13x12b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 48-LQFP (7x7) |
| PIC16F1828T-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 1706 Meer over bestellen |
|
| CY8C4148AXI-S455 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 817 Meer over bestellen |
|
| STM32F030CCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP | 954 Meer over bestellen |
|
| R5F100JDAFA#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 863 Meer over bestellen |
|
| MCF51AC256BVFUE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFP | 916 Meer over bestellen |
|
| EFM32TG225F32-BGA48T | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48BGA | 979 Meer over bestellen |
|
| R5F104JDAFA#30 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 959 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP512GP806-E/PT | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64TQFP | 953 Meer over bestellen |
|
| PIC16LF1789T-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 990 Meer over bestellen |
|
| MB89697BPFM-G-294 | IC MCU 8BIT FFMC-8L-0.5 64LQFP | 853 Meer over bestellen |
|
| MK10DN512ZVMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 5811 Meer over bestellen |
|
| UPD70F3732GF-JBT-A | 32-BIT, FLASH, V850 CPU | 1053 Meer over bestellen |
|
| MB90022PF-GS-460E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 842 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11556 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 10 | $4.20684 | $42.0684 |
| 100 | $3.44683 | $344.683 |
| 500 | $2.93417 | $1467.085 |
| 1000 | $2.47460 | $2474.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.