Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| Fabrikant | Nuvoton Technology Corporation America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | W77E058A40FL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | W77E058A40FL |
| Merk: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Nuvoton Technology Corporation America |
| serie: | W77 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | 8051 |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 40MHz |
| connectiviteit: | EBI/EMI, Serial Port |
| randapparatuur: | POR, WDT |
| aantal i/o: | 36 |
| grootte van het programmageheugen: | 32KB (32K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 1K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| data converters: | - |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 44-BQFP |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2425 Meer over bestellen |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 861 Meer over bestellen |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 3049 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1071 Meer over bestellen |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1079 Meer over bestellen |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1559 Meer over bestellen |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 853 Meer over bestellen |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1669 Meer over bestellen |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 990 Meer over bestellen |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 809 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 984 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 869 Meer over bestellen |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 897 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10899 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.