Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F100PHGFB#30 |
| LIXINC Part # | R5F100PHGFB#30 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F100PHGFB#30 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F100PHGFB#30 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | RL78/G13 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | RL78 |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 32MHz |
| connectiviteit: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| randapparatuur: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 82 |
| grootte van het programmageheugen: | 192KB (192K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 8K x 8 |
| ram grootte: | 16K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 20x8/10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-LFQFP (14x14) |
| R5F101SHDFB#30 | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 128LFQFP | 1069 Meer over bestellen |
|
| ATMEGA48V-10AU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP | 3501 Meer over bestellen |
|
| MC56F8011VFAE | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP | 2157 Meer over bestellen |
|
| CY90347ESPMC-GS-756E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 967 Meer over bestellen |
|
| PIC32MZ1025DAL176-V/2J | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP | 999 Meer over bestellen |
|
| PIC16F1455-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 916 Meer over bestellen |
|
| STM32F756ZGY6TR | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143CSP | 5833 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP64GS805-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP | 880 Meer over bestellen |
|
| R5F2L35CCNFP#U0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 967 Meer over bestellen |
|
| R5F101MGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 883 Meer over bestellen |
|
| PIC32MZ2064DAG176T-I/2J | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP | 892 Meer over bestellen |
|
| MB90423GAVPF-G-320 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | 937 Meer over bestellen |
|
| XMC1301T016F0008ABXUMA1 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP | 5035 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10800 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75000 | $4.75 |
| 225 | $4.75000 | $1068.75 |
| 250 | $4.28660 | $1071.65 |
| 500 | $3.84633 | $1923.165 |
| 1000 | $3.24390 | $3243.9 |
| 2500 | $3.08170 | $7704.25 |
| 5000 | $2.96585 | $14829.25 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.