Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT89C51CC03UA-7CTUM PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | AT89C CAN |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | 80C51 |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 40MHz |
| connectiviteit: | CANbus, SPI, UART/USART |
| randapparatuur: | POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 36 |
| grootte van het programmageheugen: | 64KB (64K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 2K x 8 |
| ram grootte: | 2.25K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 8x10b |
| oscillator type: | External |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 845 Meer over bestellen |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 996 Meer over bestellen |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 989 Meer over bestellen |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 970 Meer over bestellen |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 861 Meer over bestellen |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1942 Meer over bestellen |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 997 Meer over bestellen |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1460 Meer over bestellen |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 975 Meer over bestellen |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 962 Meer over bestellen |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1483 Meer over bestellen |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 999 Meer over bestellen |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 822 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11406 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.