Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F213G5CNNP#U0 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F213G5CNNP#U0 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | R8C/3x/3GC |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | R8C |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 20MHz |
| connectiviteit: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| randapparatuur: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| aantal i/o: | 19 |
| grootte van het programmageheugen: | 24KB (24K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 2K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 919 Meer over bestellen |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 974 Meer over bestellen |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 949 Meer over bestellen |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 951 Meer over bestellen |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 877 Meer over bestellen |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 936 Meer over bestellen |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 936 Meer over bestellen |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 965 Meer over bestellen |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 920 Meer over bestellen |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 999 Meer over bestellen |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 845 Meer over bestellen |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 914 Meer over bestellen |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 846 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10977 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.