Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC9S08DZ16MLC |
| LIXINC Part # | MC9S08DZ16MLC |
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC9S08DZ16MLC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC9S08DZ16MLC |
| Merk: | NXP Semiconductors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | NXP Semiconductors |
| serie: | S08 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | S08 |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 40MHz |
| connectiviteit: | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| randapparatuur: | LVD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 25 |
| grootte van het programmageheugen: | 16KB (16K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 512 x 8 |
| ram grootte: | 1K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 10x12b |
| oscillator type: | External |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 32-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 32-LQFP (7x7) |
| PIC16C432-E/P | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20DIP | 852 Meer over bestellen |
|
| UPD70F3820GB-GAH-AX | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48QFN | 841 Meer over bestellen |
|
| R5F104LDDFB#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LQFP | 808 Meer over bestellen |
|
| SST89E54RDA-40-C-PIE | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40PDIL | 855 Meer over bestellen |
|
| MB91213APMC-GS-175K5E1 | IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP | 911 Meer over bestellen |
|
| PIC16C57-10/SS | IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SSOP | 822 Meer over bestellen |
|
| AT89LP428-20MH | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN | 952 Meer over bestellen |
|
| S912ZVML32F1WKHR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 981 Meer over bestellen |
|
| MB90923NCSPMC-G-012E1 | IC MCU 16BIT 384KB MROM 120LQFP | 928 Meer over bestellen |
|
| PIC16C62AT-20I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC | 876 Meer over bestellen |
|
| ATMEGA88-20AI | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP | 858 Meer over bestellen |
|
| R5F36406CDXXXFB#30 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100PLQF | 827 Meer over bestellen |
|
| LM3S8538-IBZ50-A2T | IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA | 832 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10903 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.