Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F11EAAASP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F11EAAASP#X0 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 30LSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F11EAAASP#X0 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F11EAAASP#X0 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | RL78/G1G |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Last Time Buy |
| kern processor: | RL78 |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 24MHz |
| connectiviteit: | CSI, I²C, UART/USART |
| randapparatuur: | LVD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 23 |
| grootte van het programmageheugen: | 16KB (16K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 1.5K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 8x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 30-LSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 30-LSSOP |
| DF38086RH10V | IC MCU 16BIT 52KB FLASH 80QFP | 917 Meer over bestellen |
|
| PIC16F874T-04I/PT | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP | 997 Meer over bestellen |
|
| PIC17C44T-33E/PT | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP | 835 Meer over bestellen |
|
| R5F104JGGFA#V0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 846 Meer over bestellen |
|
| MB96F643RBPMC-GSE1 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP | 858 Meer over bestellen |
|
| MB91248ZPFV-GS-179K5E1 | IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP | 936 Meer over bestellen |
|
| MB90347DASPFV-GS-304E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 811 Meer over bestellen |
|
| MB90587CAPF-GS-170E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 857 Meer over bestellen |
|
| ZGP323HAH2832C00TR | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP | 869 Meer over bestellen |
|
| SAF-XC878M-16FFI 5V AA | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP | 832 Meer over bestellen |
|
| S9S08DZ48F1MLF | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 48LQFP | 920 Meer over bestellen |
|
| PIC18LF2221T-I/ML | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN | 902 Meer over bestellen |
|
| MB90462PFM-G-326-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 810 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10824 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.