Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ST62T10CB6 |
| LIXINC Part # | ST62T10CB6 |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 2KB OTP 20DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ST62T10CB6 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ST62T10CB6 |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | ST6 |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | ST6 |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 8MHz |
| connectiviteit: | - |
| randapparatuur: | LVD, POR, WDT |
| aantal i/o: | 12 |
| grootte van het programmageheugen: | 2KB (2K x 8) |
| programma geheugentype: | OTP |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 64 x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 3V ~ 6V |
| data converters: | A/D 8x8b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| STM32H745XIH6U | IC MCU 32BIT 2MB FLASH TFBGA | 866 Meer over bestellen |
|
| PIC16LC56AT-04/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 988 Meer over bestellen |
|
| MB90025EPMT-GS-133E1 | IC MCU 120LQFP | 839 Meer over bestellen |
|
| MB90387SPMT-G-364-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 915 Meer over bestellen |
|
| MB90F463APMC-G-SNE1 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP | 986 Meer over bestellen |
|
| AT90S2343-10SC | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC | 922 Meer over bestellen |
|
| Z8F6422VS020SC | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC | 883 Meer over bestellen |
|
| ZLP32300H2808C00TR | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SSOP | 967 Meer over bestellen |
|
| ZGP323HSP2016G | IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP | 825 Meer over bestellen |
|
| R5F100GFGFB#V0 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48LFQFP | 811 Meer over bestellen |
|
| MB90F387PMT-G-JNE1 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48LQFP | 804 Meer over bestellen |
|
| ATMEGA16L-8AI | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP | 898 Meer over bestellen |
|
| HD6417751RX240V | IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP | 996 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10877 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.