Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| LIXINC Part # | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 128KB MROM 64LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MB90352ASPMC-GS-110E1 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | F²MC-16LX MB90350 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | F²MC-16LX |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 24MHz |
| connectiviteit: | CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART |
| randapparatuur: | DMA, LVD, POR, WDT |
| aantal i/o: | 51 |
| grootte van het programmageheugen: | 128KB (128K x 8) |
| programma geheugentype: | Mask ROM |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 4K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 15x8/10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 64-LQFP (12x12) |
| P89LPC901FN,129 | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 807 Meer over bestellen |
|
| MB90673PF-GT-321-BND-BE1 | IC MCU 16BIT 48KB MROM 80PQFP | 831 Meer over bestellen |
|
| R5F563TBBDFH#V0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 112LQFP | 926 Meer over bestellen |
|
| PIC24EP128GP206-H/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 988 Meer over bestellen |
|
| SPC5673KFF0VMM1R | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 257MAPBGA | 929 Meer over bestellen |
|
| R5F563NACDFB#V0 | IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP | 846 Meer over bestellen |
|
| PIC16C56T-XTE/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 869 Meer over bestellen |
|
| MB90427GAVPF-GS-355E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 811 Meer over bestellen |
|
| MB90025FPMT-GS-250E1 | IC MCU 120LQFP | 934 Meer over bestellen |
|
| MB90347ASPFV-GS-532E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 990 Meer over bestellen |
|
| EFM32LG942F256-QFP64 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 808 Meer over bestellen |
|
| MC9S08DV48CLC | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 32LQFP | 803 Meer over bestellen |
|
| R5F564MJGDFP#31 | IC MCU 32BIT 3MB FLASH 100LFQFP | 976 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10810 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.