Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | C8051F714-GQR |
| LIXINC Part # | C8051F714-GQR |
| Fabrikant | Silicon Labs |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 48TQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | C8051F714-GQR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | C8051F714-GQR |
| Merk: | Silicon Labs |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Silicon Labs |
| serie: | C8051F71x |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | 8051 |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 25MHz |
| connectiviteit: | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| randapparatuur: | Cap Sense, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| aantal i/o: | 39 |
| grootte van het programmageheugen: | 8KB (8K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 512 x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| data converters: | A/D 12x10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-TQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 48-TQFP (7x7) |
| MB90428GCPFV-GS-231E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 944 Meer over bestellen |
|
| C8051F930-F-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 999 Meer over bestellen |
|
| CY96F386RSCPMC-GS132UJE2 | IC MCU 16BIT 288KB FLASH 120LQFP | 969 Meer over bestellen |
|
| PIC18F27Q10-E/ML | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28QFN | 933 Meer over bestellen |
|
| LM3S1D21-IQC80-A1T | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 863 Meer over bestellen |
|
| MB90F357TESPMC1-GE1 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP | 941 Meer over bestellen |
|
| PK10X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 820 Meer over bestellen |
|
| EFM32LG295F256-BGA120 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 120BGA | 986 Meer over bestellen |
|
| UPD78F1831AGBA2-GAH-G | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 969 Meer over bestellen |
|
| R5F101LJAFC#V0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP | 882 Meer over bestellen |
|
| AT91SAM7XC128-AU-999 | IC MCU 16/32B 128KB FLSH 100LQFP | 995 Meer over bestellen |
|
| PIC16C642T-04I/SO | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC | 852 Meer over bestellen |
|
| MB90922NCSPMC-GS-155E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 842 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10812 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.