Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R5F104FEGFP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F104FEGFP#X0 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R5F104FEGFP#X0 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R5F104FEGFP#X0 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | RL78/G14 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Last Time Buy |
| kern processor: | RL78 |
| kern grootte: | 16-Bit |
| snelheid: | 32MHz |
| connectiviteit: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| randapparatuur: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 31 |
| grootte van het programmageheugen: | 64KB (64K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | 4K x 8 |
| ram grootte: | 5.5K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| data converters: | A/D 10x8/10b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 44-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 44-LQFP (10x10) |
| EFM32PG1B100F128GM32-B0 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN | 983 Meer over bestellen |
|
| DSPIC33EP128GM710T-I/PT | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 967 Meer over bestellen |
|
| SAK-XC866L-2FRA BE | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 38TSSOP | 904 Meer over bestellen |
|
| DF2218CUBR24V | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 112LFBGA | 995 Meer over bestellen |
|
| UPD70F3235AM1GC(A2)-V55-8EA-A | IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP | 997 Meer over bestellen |
|
| CY8C4124PVA-442 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP | 847 Meer over bestellen |
|
| MC705X32MFUE4R | IC MCU 8BIT 32KB OTP 64QFP | 832 Meer over bestellen |
|
| R5F21132DFP#U0 | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP | 941 Meer over bestellen |
|
| UPSD3433E-40T6 | IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP | 960 Meer over bestellen |
|
| MB90562APFM-GS-352-BNDE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 883 Meer over bestellen |
|
| EFM32WG842F128-QFP64T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP | 955 Meer over bestellen |
|
| MB90922NCSPMC-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 970 Meer over bestellen |
|
| MB9BF528TPMC-GK7E1 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 176LQFP | 919 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10825 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.