Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| LIXINC Part # | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Fabrikant | Silicon Labs |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 120BGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | EFM32WG295F128-B-BGA120R PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Merk: | Silicon Labs |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Silicon Labs |
| serie: | Wonder Gecko |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| kern processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| kern grootte: | 32-Bit |
| snelheid: | 48MHz |
| connectiviteit: | EBI/EMI, I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 93 |
| grootte van het programmageheugen: | 128KB (128K x 8) |
| programma geheugentype: | FLASH |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 32K x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 1.98V ~ 3.8V |
| data converters: | A/D 8x12b SAR; D/A 2x12b |
| oscillator type: | Internal |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 120-VFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 120-BGA (7x7) |
| M37705E2ASS | MCU6-BIT, UVPROM, MELPS7700 CPU | 1107 Meer over bestellen |
|
| R5F10E8AGLA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 25WFLGA | 860 Meer over bestellen |
|
| ATSAMD51N20A-AUT-EFP | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP | 830 Meer over bestellen |
|
| LPC1785FBD208K | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 208LQFP | 803 Meer over bestellen |
|
| EFM32LG890F64G-F-BGA112R | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 112BGA | 825 Meer over bestellen |
|
| SAF-XE162FL-12F80L AA | 16-BIT FLASH RISC MCU | 982 Meer over bestellen |
|
| K32L2B11VFM0A | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN | 802 Meer over bestellen |
|
| STM32L052T6Y7TR | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP | 992 Meer over bestellen |
|
| W79E8213AKG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP | 981 Meer over bestellen |
|
| CY90F867ASPFR-G-SNE1 | IC MCU AUTO 100QFP | 855 Meer over bestellen |
|
| HD6473032VFJ12 | MICROCONTROLLER, 16-BIT, OTPROM | 1200 Meer over bestellen |
|
| LH7A404N0F092B3 | 32-BIT SYSTEM-ON-CHIP, MICRO PER | 15666 Meer over bestellen |
|
| R5S72691W266FP#V0 | IC MCU 32BIT ROMLESS 256QFP | 918 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10982 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.