Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microcontrollers |
| Beschrijving | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MB89635RPF-G-1443E1 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microcontrollers |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | F²MC-8L MB89630R |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | F²MC-8L |
| kern grootte: | 8-Bit |
| snelheid: | 10MHz |
| connectiviteit: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| randapparatuur: | POR, PWM, WDT |
| aantal i/o: | 53 |
| grootte van het programmageheugen: | 16KB (16K x 8) |
| programma geheugentype: | Mask ROM |
| eeprom-formaat: | - |
| ram grootte: | 512 x 8 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| data converters: | A/D 8x10b |
| oscillator type: | External |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-BQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 930 Meer over bestellen |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 955 Meer over bestellen |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 998 Meer over bestellen |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 865 Meer over bestellen |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 937 Meer over bestellen |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 861 Meer over bestellen |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 894 Meer over bestellen |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 841 Meer over bestellen |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 985 Meer over bestellen |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 833 Meer over bestellen |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 955 Meer over bestellen |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 958 Meer over bestellen |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 802 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10880 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.