Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MPC8358ECZUADDE |
| LIXINC Part # | MPC8358ECZUADDE |
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microprocessoren |
| Beschrijving | IC MPU MPC83XX 266MHZ 740TBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MPC8358ECZUADDE PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MPC8358ECZUADDE |
| Merk: | NXP Semiconductors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microprocessoren |
| Fabrikant: | NXP Semiconductors |
| serie: | MPC83xx |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | PowerPC e300 |
| aantal kernen/busbreedte: | 1 Core, 32-Bit |
| snelheid: | 266MHz |
| medeverwerkers/dsp: | Communications; QUICC Engine, Security; SEC |
| ram-controllers: | DDR, DDR2 |
| grafische versnelling: | No |
| display- en interfacecontrollers: | - |
| ethernet: | 10/100/1000Mbps (1) |
| sata: | - |
| USB: | USB 1.x (1) |
| spanning - i/o: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| beveiligingsfuncties: | Cryptography, Random Number Generator |
| pakket / koffer: | 740-LBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| KMPC8560PX667JB | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 858 Meer over bestellen |
|
| KMPC8540PX667LC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 912 Meer over bestellen |
|
| ATSAMA5D24B-CUR | IC MCU 32BIT EXT MEM 256TFBGA | 815 Meer over bestellen |
|
| MC68MH360EM25L | IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP | 969 Meer over bestellen |
|
| Z8S18020VSC | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC | 945 Meer over bestellen |
|
| MPC8548EHXAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | 805 Meer over bestellen |
|
| 79RC32H435-266BCGI | IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA | 995 Meer over bestellen |
|
| MPC8360EVVAGDG | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA | 898 Meer over bestellen |
|
| KMPC8543HXANG | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 836 Meer over bestellen |
|
| MPC852TCZT50A | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 825 Meer over bestellen |
|
| Z84C0010FEC | IC MPU Z80 10MHZ 44QFP | 908 Meer over bestellen |
|
| KMPC8541EPXALF | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 989 Meer over bestellen |
|
| KMPC8321EZQADDC | IC MPU MPC83XX 266MHZ 516BGA | 835 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10973 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.