Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | KMPC8241TZQ166D |
| LIXINC Part # | KMPC8241TZQ166D |
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - microprocessoren |
| Beschrijving | IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | KMPC8241TZQ166D PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | KMPC8241TZQ166D |
| Merk: | NXP Semiconductors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - microprocessoren |
| Fabrikant: | NXP Semiconductors |
| serie: | MPC82xx |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| kern processor: | PowerPC 603e |
| aantal kernen/busbreedte: | 1 Core, 32-Bit |
| snelheid: | 166MHz |
| medeverwerkers/dsp: | - |
| ram-controllers: | SDRAM |
| grafische versnelling: | No |
| display- en interfacecontrollers: | - |
| ethernet: | - |
| sata: | - |
| USB: | - |
| spanning - i/o: | 3.3V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| beveiligingsfuncties: | - |
| pakket / koffer: | 357-BBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 357-PBGA (25x25) |
| KMPC8247ZQTMFA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 933 Meer over bestellen |
|
| XPC850DSLVR50BU | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 873 Meer over bestellen |
|
| KMC7410VS500LE | IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCLGA | 912 Meer over bestellen |
|
| KMPC8271CVRTIEA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 826 Meer over bestellen |
|
| R7S921058VCBG#AC0 | IC MCU 32BIT ARM 324FPBGA | 958 Meer over bestellen |
|
| MPC8535AVTAKG | IC MPU MPC85XX 600MHZ 783FCBGA | 948 Meer over bestellen |
|
| MPC823VR75B2T | IC MPU MPC8XX 75MHZ 256BGA | 969 Meer over bestellen |
|
| Z84C0010VEC00TR | IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC | 937 Meer over bestellen |
|
| Z8018008VSC | IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC | 937 Meer over bestellen |
|
| MPC859DSLCZP66A | IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA | 947 Meer over bestellen |
|
| MPC8545EPXANGD | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 892 Meer over bestellen |
|
| P5020NSN1QMB | IC MPU Q OR IQ 2.0GHZ 1295FCBGA | 809 Meer over bestellen |
|
| MPC8347EVVAJD | IC MPU MPC83XX 533MHZ 672TBGA | 802 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10940 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.