Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 1SX210HN3F43E2VG |
| LIXINC Part # | 1SX210HN3F43E2VG |
| Fabrikant | Intel |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › ingebed - systeem op chip (soc) |
| Beschrijving | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 1SX210HN3F43E2VG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 1SX210HN3F43E2VG |
| Merk: | Intel |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | ingebed - systeem op chip (soc) |
| Fabrikant: | Intel |
| serie: | Stratix® 10 SX |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| architectuur: | MCU, FPGA |
| kern processor: | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| flits grootte: | - |
| ram grootte: | 256KB |
| randapparatuur: | DMA, WDT |
| connectiviteit: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| snelheid: | 1.5GHz |
| primaire attributen: | FPGA - 2100K Logic Elements |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| pakket / koffer: | 1760-BBGA, FCBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 1760-FBGA (42.5x42.5) |
| 5ASXBB3D4F35C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1152FBGA | 834 Meer over bestellen |
|
| 1SX210HU3F50I3VG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 920 Meer over bestellen |
|
| 1SX250HN2F43I1VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 893 Meer over bestellen |
|
| A2F500M3G-1CS288 | IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP | 976 Meer over bestellen |
|
| XCZU19EG-2FFVE1924I | IC SOC CORTEX-A53 1924FCBGA | 963 Meer over bestellen |
|
| 1SX280HU2F50I2LG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 917 Meer over bestellen |
|
| 5ASXBB5D4F31C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA | 842 Meer over bestellen |
|
| 1SX250HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 835 Meer over bestellen |
|
| 1SX280HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 925 Meer over bestellen |
|
| 1SX280LU3F50E2LG | IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA | 827 Meer over bestellen |
|
| 1SX280HN3F43E2LGS3 | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 867 Meer over bestellen |
|
| 1SX210HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 888 Meer over bestellen |
|
| XCZU19EG-L2FFVB1517E | IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA | 881 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10848 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19491.00000 | $19491 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.