Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ISL84543IB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ISL84543IB |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| schakel circuit: | SPST - NO/NC |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 1:1 |
| aantal circuits: | 2 |
| on-state weerstand (max): | 60Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 800mOhm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 2.7V ~ 12V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | - |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | 100ns, 75ns |
| -3db bandbreedte: | - |
| lading injectie: | 1pC |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 8pF, 8pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 100pA |
| overspraak: | -90dB @ 1MHz |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2620 Meer over bestellen |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 981 Meer over bestellen |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3799 Meer over bestellen |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45829 Meer over bestellen |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2670 Meer over bestellen |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48927 Meer over bestellen |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 974 Meer over bestellen |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1494 Meer over bestellen |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 848 Meer over bestellen |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1634 Meer over bestellen |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1292 Meer over bestellen |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 865 Meer over bestellen |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23350 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11312 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.